שער אלומיניום

שער אלומיניום

הכל על שערי אלומיניום: היתרונות והחסרונות של סגנונות שונים של שער אלומיניום

שערי אלומיניום נבחרים לרוב בשל העמידות, האסתטיות ויעילותם האנרגטית. כל שערי האלומיניום עשויים מאותם חומרים, ולכן ההבדלים העיקריים ביניהם הם בסגנון ובהתקנה שלהם.

סגנונות שערים:

  • שערי נדנדה: נפתחים בכיוון אחד וניתנים לנעילה באמצעות מנעול תליה או בריח.
  • שערי הזזה: החלקה פתוחה לכיוון אחד, בדרך כלל על מסילות.
  • שערים קבועים: קבועים לקרקע, לרוב על עמודים או עמודים.
  • שערי גלגול: דומים לשערי הזזה אך הם מחליקים אנכית במקום אופקית.
  • שער פלדה: שערים מפלדה הם סוג השער הפופולרי ביותר מכיוון שהם חזקים, עמידים ומגיעים במגוון עיצובים. ניתן להתקין אותם עם מגוון אפשרויות חומרה שיתאימו לצרכים שלכם.
  • שערי ברזל יצוק: שערי ברזל יצוק משמשים לעתים קרובות במבנים היסטוריים ובשכונות שבהן האותנטיות היא המפתח. יש להם מראה קלאסי והם לא מחלידים או קורוזיים.
  • שערי גדר: שערי גדר משמשים בדרך כלל במסגרות מגורים, אך ניתן להשתמש בהם גם במסגרות מסחריות. הם מגיעים בהרבה סגנונות וגדלים שונים כך שתוכל למצוא אחד שמתאים בצורה מושלמת לצרכים שלך.

למה לבחור בשער אלומיניום?

שער אלומיניום הן אופציה מצוינת לבעלי בתים הזקוקים לסוג שער הטובה ביותר לפרטיות.

שערים אלומיניום עמידות ועמידות לאורך זמן. יש להם גם סבילות גבוהה יותר לבליה, כך שהם לא יחלידו או יחלדו לאורך זמן. זה חשוב במיוחד באזורי חוף שבהם מים מלוחים עלולים לגרום לבעיות קורוזיה.

היתרונות והחסרונות של סגנונות שונים של שער אלומיניום

היתרונות של שערי אלומיניום הם שהם בעלי תחזוקה נמוכה, עמידים ויכולים לשמש למטרות שונות. החסרונות של שערי אלומיניום הם שהם עלולים להיות יקרים, קשים להתקנה ולא אטרקטיביים במקרים מסוימים.

ישנם סגנונות רבים ושונים של שערי אלומיניום. הם נעים בין שערי פרטיות לבתים לשערי פרטיות למתחמי דירות.

שערים מאלומיניום הם סוג השער הפופולרי ביותר בשוק. הם עמידים ומציעים מגוון של צבעים וסגנונות שבעלי בתים יכולים לבחור מהם.

העתיד של שערי האלומיניום נראה מזהיר מכיוון שהם הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב בעלי בתים בשל העמידות והסגנון שלהם.

כיצד לבחור את המתאים לבית שלכם

בחירת הגדר המתאימה לבית יכולה להיות משימה קשה. ישנם גורמים רבים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה. הגורם החשוב ביותר הוא התקציב. אם יש לכם תקציב מוגבל, ייתכן שלא ניתן יהיה לרכוש מחירי שערים לגדר מתכת או גדר פלדה עמידה בפני חלודה.

אם אתם רוצים לוודא שהבית שלכם נראה טוב ומוגן מפני פולשים, כדאי לבחור בגדרות מתכת או פלדה עם ציפוי עמיד בפני חלודה עליהן.

מחירון שער אלומיניום לפי מ"ר

שער אלומיניום 800 – 1000

 

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים