סוכך למרפסת

סוכך למרפסת

סוכך למרפסת הוא סוג של מחסה המוצמד לרוב לקיר החיצוני של הבניין. המבנה יכול להיות עשוי מחומרים שונים, כגון עץ, מתכת או קנבס.

סוככים למרפסת משמשים לעתים קרובות כדי להגן מפני השמש והגשם. הם משמשים גם כדי לספק צל, אשר יכול לעזור להפחית את הטמפרטורה בתוך מבנים.

ישנם יתרונות רבים הנלווים לגגון בבית. הם יכולים לגרום לנכס להיראות יותר אטרקטיבי ומסביר פנים עבור המבקרים. בנוסף, הם יכולים לעזור להפחית את עלויות האנרגיה על ידי מתן צל לחלונות ולדלתות שלכם במהלך הקיץ.

מהו סוכך למרפסת ומדוע כדאי לשקול התקנת סוכך?

סוכך למרפסת הוא מבנה דמוי גג שמוצמד לקיר הבית או הבניין שלך ומשתרע החוצה על פני מרפסת, פטיו או כניסה.

סוגים שונים של סוככים למרפסת זמינים למטרות שונות. ניתן לבחור סוכך בהתאם למקום שבו הוא יוצב ואיזה פונקציות הוא אמור לשרת. לדוגמה, אם יש לכם חלל חיצוני שזקוק להגנה מפני השמש, אז תרצו להתקין סוכך חיצוני. אם המרפסת זקוקה לצל טוב יותר במהלך היום, אז התקנת סוכך למרפסת עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר.

כיצד לבחור את הסוכך למרפסת המתאים לבית שלכם או לעסק

סוככים למרפסת זמינים בשלושה סוגים עיקריים – נשלף, מסחרי ומגורים. סוככים למגורים מיועדים לבתים שיש להם מרפסת או פטיו. סוככים נשלפים מיועדים לאנשים שרוצים להיות מסוגלים להסיר אותם כאשר הם לא צריכים אותם. סוככים מסחריים מיועדים לעסקים שזקוקים למשהו יותר עמיד ועמיד בפני מזג אוויר.

כיצד נתקין סוכך חשמלי למרפסת בבית או בעסק

ראשית, נצטרך למדוד את האורך והרוחב של המרפסת או הגג שלכם. כדאי גם לשקול כמה מקום אתם צריכים עבור כל רהיט שיהיה מתחת לסוכך כדי שתוכלו לקנות את הגודל המתאים לצרכים שלכם. לאחר מכן, החליטו היכן אתם רוצים לשים את הסוכך – בצד אחד או בשני הצדדים של הבית שלכם.

מחירון סוככים לפי מ"ר

סוככי זרועות 300 – 400
סוכך מרקיזה 450 – 500
סוכך קבוע 300 – 500
סוכך מסילות 900 – 1000
סוכך מסך 500 – 600
רשת הצללה עם עמודים 1000 – 2500
קסטה כיסוי לשמירה על הסוכך 1200 – 2000
מנוע חשמלי 1200 – 2000
חיישן רוח 300 – 500
מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים