מחיצות לבית

מחיצות לבית

מחיצות לבית ולמשרד הן אחד המאפיינים החשובים ביותר בכל חלל. הם יכולים לספק פרטיות ואבטחה תוך כדי תוספת למשיכה האסתטית של הבית והמשרד.

ישנם סוגים רבים ושונים של מחיצות לבית זמינים לרכישה, אך לא כולן יתאימו לצרכים. כדי לוודא שאתם מקבלים את מה שאתם רוצים, חשוב לעשות מחקר לפני הקנייה.

על מנת ליצור מחיצה צריך למצוא קיר טוב שיפריד בין החלל. לצורך כך ניתן להשתמש בצבע או בטפט, אך ניתן גם לרכוש מחיצות שכבר מיוצרות ומוכנות לשימוש.

כיצד לבחור את המחיצה המתאימה לבית

ישנם סוגים רבים ושונים של מחיצות לסלון. חלקם חד-צדדיים, בעוד שלאחרים יש שני צדדים או יותר. מחיצות חד צדדיות טובות לחללים קטנים שצריך לחלק לשני חדרים. הם גם לא גבוהים מדי כך שאתה עדיין יכול לראות את החדר בצד השני.

מחיצות חדר שינה מגיעות בצורות וגדלים רבים ושונים. חלקם עשויים להיות גבוהים מדי עבור חדר השינה שלכם בעוד שאחרים עשויים שלא לחלק את חדר השינה מספיק כדי לתת לכם קצת פרטיות. חשוב לוודא כי אתם מודדים את חדר השינה שלכם לפני קניית מחיצה על מנת שהיא תתאים כמו שצריך ותעניק לכם את הפרטיות הדרושה לכם.

מחיצות הן דרך מצוינת לחלק חדר ולספק פרטיות. הם יכולים לשמש כמעט לכל חדר בבית, מהסלון ועד למשרד.

אילו מחיצות יש?

מחיצה היא מבנה פיזי המפריד בין חללים. זה יכול להיות עשוי מכל חומר, אבל החומרים הנפוצים ביותר עבור מחיצות הם עץ וזכוכית.

מחיצות זכוכית לבית ולמשרד הופכות פופולריות יותר בימינו מכיוון שהן מציעות נוף ללא הפרעה ויכולות לספק אור טבעי לחלל. החיסרון הוא שהם לא מספקים פרטיות ועשויים להיות שבירים, ולכן כדאי להצטייד במחיצת זכוכית עם מסגרת עץ כדי להגן עליה מפני נזק מקרי.

מחיצות עץ הן פחות יקרות ממחיצות זכוכית, אך הן גם אינן מציעות פרטיות או הגנה מפני שבירה. הם גם פחות עמידים מהזכוכית ודורשים יותר זמן תחזוקה.

כיצד להתקין מחיצה בבית

התקנת מחיצה בבית יכולה להיות דרך מצוינת לקבל קצת יותר פרטיות ולקבל את המקום שצריך.

ניתן להתקין מחיצה בדרכים רבות ושונות, אך חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר והיכן תרצו להתקין אותה.

הצעד הראשון הוא למדוד את השטח שצריך עבור המחיצה. לאחר מכן לרכוש חומרים המתאימים.

כמו כן לוודא שכל המתקנים או שקעים באזור מכוסים.

אתם יכול להשתמש בקירות גבס, לבנים או אפילו בלוקים כחומר הבסיס ואז לכסות אותם במשהו כמו חיפוי עץ או גבס.

מחירון מחיצות לפי מ"ר

מחיצת זכוכית 500 – 1200
מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים