גדר עץ

גדר מעץ

גדרות עץ הן לא רק אסתטיות אלא גם יכולות להועיל מאוד. הם יכולים לעזור ליצור תחושה של פרטיות וביטחון, תוך הוספת ערך לנכס שלכם.

המדריך יספק לכם את המידע הדרוש כדי להחליט אם זה הפתרון המתאים לצרכים שלכם ויעזור לקבל החלטה כיצד להמשיך.

גדרות עץ מציעות יתרונות רבים, אך אל תשכחו גם את החסרונות שלהן. אם אתם רוצים לברר עליהם יותר, המשיכו לקרוא.

גדר עץ יכולה להתבצע ממגוון סוגי עצים. חלק מהגדרות עשויות מארז, שהוא סוג עץ חזק ועמיד. גדרות אחרות עשויות מעץ אורן, שהוא פחות יקר אבל לא עמיד כמו ארז.

גדרות עץ פופולריות מכיוון שהן מספקות פרטיות ואורחים לא רצויים. הם גם מוסיפים יופי לחלק החיצוני של הבית עם המראה והתחושה הטבעיים שלהם.

כיצד לבחור את העץ הטוב ביותר עבור הגדר שלכם

עץ תמיד היה אחד החומרים הנפוצים ביותר עבור גדרות. זה לא רק אסתטי, אלא גם מספק חומר יציב ועמיד לגדר. סוג העץ שתבחרו ישפיע על משך הזמן שהגדר שלכם תחזיק מעמד, לכן חשוב לקבל את העץ המתאים.

יש אנשים שבוחרים להשתמש בארז מכיוון שהוא עמיד בפני ריקבון וחרקים. ניתן גם להכתים או לצבוע את הארז כדי להתאים את ערכת הצבעים החיצונית של הבית שלך. סוגי עצים נפוצים נוספים הם אורן, סקויה ועץ מטופל בלחץ.

גדרות עץ לעומת גדרות ויניל או שרשרת

בניית גדרות עץ נהדרות בשל היופי הטבעי שלהן והן מציעות מראה מסורתי יותר. הן גם עמידות יותר מגדרות ויניל או שרשרת שיכולות להחזיק מעמד עד 10 שנים. עם זאת, גדרות עץ עשויות להיות יקרות וקשות להתקנה.

ויניל הוא האפשרות הזולה ביותר בשוק, אך היא לא תחזיק מעמד זמן רב כמו גדר עץ. ויניל גם לא אסתטי כמו גדר עץ, אבל הוא מציע כמה יתרונות על פניו. ויניל קל יותר להתקנה ואינו זקוק לתחזוקה כמו עץ – אין צורך בצביעה.

מחירון לגדר עץ לפי מ"ר

גדר מעץ אורן 200 – 450
גדר מעץ איפאה 300 – 600
גדר מדק סינתטי 400 – 600
מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים